stat4u
LICZNIK ODWIEDZIN:
Caridina cf. cantonensis Crystal Red

Caridina cf. cantonensis "Crystal Red"

Wyselekcjonowana czerwona odmiana barwna Caridina cf. cantonensis "Biene" znanej również jako Caridina cf. cantonensis "Bee". Posiada białe i czerwone pasy, czerwień można wzmocnić podając pokarm bogaty w karotenoidy.
zobacz więcej »
Caridina cf. cantonensis Biene

Caridina cf. cantonensis "Biene"

Krewetka o czarnym ubarwieniu z elementami białego pigmentu. W zależności od gradacji ilość bieli jest większa lub mniejsza i tworzy charakterystyczne białe pasy różnej szerokości. Krewetki najwyższych gradacji maja większa ilość bieli niż czerni.
zobacz więcej »
Neocaridina heteropoda var.  Blue Pearl

Neocaridina heteropoda var. blue "Blue Pearl"

Krewetka o błękitnym ubarwieniu. Samce tego gatunku są słabiej ubarwione od samic. Na ciele mogą występować czerwone zabarwienia ale nie świadczy to o nieczystości gatunku.
zobacz więcej »
Neocaridina heteropoda var. yellow

Neocaridina heteropoda var. yellow

Krewetka o żółtym ubarwieniu. Samce tego gatunku są słabiej ubarwione od samic. Na ciele widoczny żółty pigment co odróżnia tą krewetkę od
zobacz więcej »
Neocaridina heteropoda var. red

Neocaridina heteropoda var. red


Intensywnie czerwona krewetka, odmiana barwna Neocaridina heteropoda. Czerwień można wzmocnić podając pokarm bogaty w karotenoidy. Intensywność koloru zależy też od samopoczucia, zestresowana krewetka może całkowicie zblaknąć. Samice są silniej wybarwione, szczególnie gdy noszą jaja.
zobacz więcej »

Neocaridina heteropoda var. white "White Pearl"


Krewetka o białym ubarwieniu. Intensywność koloru zależy też od samopoczucia, zestresowana krewetka może całkowicie zblaknąć. Samice są silniej wybarwione, szczególnie gdy noszą jaja.
zobacz więcej »
Caridina cf. cantonensis Super Tiger

Caridina cf. cantonensis "Super Tiger"

Krewetka o charakterystycznym ubarwieniu. Jej wygląd przypomina tygrysa za sprawa pręg na ciele. Jest odmianą o ciemnych pręgach podobnie jak zwykły Tiger. Różnice można dostrzec na ogonie i rostrum, które u tej odmiany są żółto-pomarańczowe.
zobacz więcej »
Caridina sp. Hummel

Caridina sp. "Hummel"

Karapaks w 3 pionowe pasy, najczęściej czarne. Istnieje kilka wariantów kolorystycznych tego gatunku. U noszących samic można zaobserwować "bielenie" zwykle przezroczystych części karapaksu, jak również intensywniejsze wybarwienie.
zobacz więcej »

LINKIKrewetki - krewetkomania.eu

RANKING
TOP-100


Akwarystyka Moje Hobby

Akwarium.top-100.pl

Polski Akwa Ranking


© Copyright 2010 Piotr "Stasiu" Stasiak, All Rights Reserved.
Powielanie i dalsze rozpowszechnianie bez zezwolenia zabronione!